Náramky fazety a perly

Perla náramek bílá

Náramek je vyrobený z pravých sladkovodních perel nepravidelného tvaru, navlečených na gumičce. Náramek je pružný, díky gumičce má univerzální velikost Protože každý přírodní korálek je originál, může se náramek v některých detailech od fotografie lišit
Vaše cena: 292,90 Kč

Náramek Tygří oko fazetované

Náramek je vyrobený z fazetovaných kuliček tygřího oka o ∅8mm. Kuličky jsou navlečeny na dvojité gumičce. Náramek je pružný, díky gumičce má univerzální velikost.
Vaše cena: 292,90 Kč

Náramek Tygří oko 8mm

Náramek je vyrobený z hladkých kuliček tygřího oka o ∅8mm. Kuličky jsou navlečeny na dvojité gumičce. Náramek je pružný, díky gumičce má univerzální velikost.
Vaše cena: 292,90 Kč

Náramek Mokait 10mm

Náramek je vyrobený z kuliček mokaitu o ∅10mm. Kuličky jsou navlečeny na dvojité gumičce. Náramek je pružný, díky gumičce má univerzální velikost.
Vaše cena: 292,90 Kč

Náramek Achát oranžový

Náramek je vyrobený z kuliček achátu v matném provedení o ∅ 10 mm. Kuličky jsou navlečeny na dvojité gumičce. Náramek je pružný, díky gumičce má univerzální velikost.
Vaše cena: 292,90 Kč

Náramek Achát barevný matný

Náramek je vyrobený z různobarevných kuliček achátu v matném provedení o ∅ 10 mm. Kuličky jsou navlečeny na dvojité gumičce. Náramek je pružný, díky gumičce má univerzální velikost.
Vaše cena: 292,90 Kč

Náramek Křišťál mat. pukaný

Náramek je vyrobený z kuliček pukaného a matovaného křišťálu o ∅10mm. Kuličky jsou navlečeny na dvojité gumičce. Náramek je pružný, díky gumičce má univerzální velikost.
Vaše cena: 292,90 Kč

Náramek Křišťál růženín

Náramek je vyrobený z kuliček pukaného křišťálu a matovaného růženínu o ∅ 8mm. Kuličky jsou navlečeny na dvojité gumičce. Náramek je pružný, díky gumičce má univerzální velikost.
Vaše cena: 292,90 Kč

Náramek Achát fialový fazetovaný

Náramek je vyrobený z fazetovaných kuliček fialového páskovaného achátu o ∅8mm. Kuličky jsou navlečeny na dvojité gumičce. Náramek je pružný, díky gumičce má univerzální velikost.
Vaše cena: 292,90 Kč

Náramek Onyx fazetovaný

Náramek je vyrobený z fazetovaných kuliček onyxu o ∅10mm. Kuličky jsou navlečeny na dvojité gumičce. Náramek je pružný, díky gumičce má univerzální velikost.
Vaše cena: 292,90 Kč