Šperky perleť

Náhrdelník Perleť 6mm

Náhrdelník z kuliček perleti o ∅ 6mm, navlečených na kvalitním, ocelovém lanku. Náhrdelník je 45 - 47 cm dlouhý, zapíná se karabinkou. Všechny kovové díly jsou ze stříbra Ag 925. Šperk, který obdržíte, je vyrobený z pečlivě vybraného materiálu podle vzoru na fotografii. Protože každý kamenný...
Vaše cena: 294,90 Kč

Náhrdelník Perleť 8mm

Náhrdelník z perleťových kuliček o ∅ 8mm, navlečených na ocelovém lanku. Náhrdelník je 45 - 47 cm dlouhý, zapíná se karabinkou. Všechny kovové díly jsou ze stříbra Ag 925. Šperk, který obdržíte, je vyrobený z pečlivě vybraného materiálu podle vzoru na fotografii. Protože každý kamenný korálek je...
Vaše cena: 392,90 Kč

Náhrdelník Perleť 4mm

Náhrdelník z perleťových kuliček o ∅ 4mm, navlečených na ocelovém lanku. Náhrdelník je 45 - 47 cm dlouhý, zapíná se karabinkou. Všechny kovové díly jsou ze stříbra Ag 925. Šperk, který obdržíte, je vyrobený z pečlivě vybraného materiálu podle vzoru na fotografii. Protože každý kamenný korálek je...
Vaše cena: 292,90 Kč

Náramek Korál bambus 8mm

Náramek je vyrobený z kuliček korálu bambusu o ∅ 8 mm. Kuličky jsou navlečeny na dvojité gumičce. Náramek je pružný, díky gumičce má univerzální velikost. Protože každý kamenný korálek je originál, může se náramek v některých detailech od fotografie lišit.
Vaše cena: 242,90 Kč

Náramek Korál 10mm

Náramek je vyrobený z kuliček houbového červeného korálu o ⌀ 10mm, které jsou navlečeny na gumičce. Náramek je pružný, díky gumičce má univerzální velikost. Protože každý kamenný korálek je originál, může se náramek v některých detailech od fotografie lišit.
Vaše cena: 352,90 Kč

Náramek Korál 8mm

Náramek je vyrobený z kuliček červeného, houbového korálu o ∅8mm. Kuličky jsou navlečeny na dvojité gumičce. Náramek je pružný, díky gumičce má univerzální velikost. Protože každý kamenný korálek je originál, může se náramek v některých detailech od fotografie lišit.
Vaše cena: 382,90 Kč

Náramek Korál 6mm

Náramek je vyrobený z kuliček červeného, houbového korálu o ∅6mm. Kuličky jsou navlečeny na dvojité gumičce. Náramek je pružný, díky gumičce má univerzální velikost. Protože každý kamenný korálek je originál, může se náramek v některých detailech od fotografie lišit.
Vaše cena: 352,90 Kč

Náramek Korál bambus disc 5x8mm

Náramek je vyrobený z hladkých disků červeného korálu bambusu o rozměrech 5x8mm. Disky jsou navlečeny na dvojité gumičce. Náramek je pružný, díky gumičce má univerzální velikost. Protože každý kamenný korálek je originál, může se náramek v některých detailech od fotografie lišit.
Vaše cena: 448,90 Kč

Náramek Perleť 4mm

Náramky z korálků o průměru 4 mm. Korálky jsou navlečeny na dvojité gumičce. Náramek je pružný, díky gumičce má univerzální velikost.
Vaše cena: 294,90 Kč

Náramek Perleť 6mm

Náramek z kuliček perleti o ∅ 6mm, navlečených na kvalitním, ocelovém lanku. Náramek je 19 - 20 cm dlouhý, zapíná se karabinkou. Všechny kovové díly jsou ze stříbra Ag 925. Šperk, který obdržíte, je vyrobený z pečlivě vybraného materiálu podle vzoru na fotografii.
Vaše cena: 292,90 Kč